Parovi i delegiranje za 23. kolo U19 lige

08/03/2018

autor: J. KOCEV XXIII KOLO   10 – 11. 03. 2018. KK BUDUĆNOST VOLI – KK teodo  subota 10. 03. 2018. godine 12:00 Kuća košarke, Donji Kokoti, Podgorica Sudije: K. Radinović, S. Kuburović, D. Vuković                   Delegat: M. Kračković KK STUDENTSKI CENTAR – KK MORNAR subota 10. 03. 2018. godine 14:30 Ekonomska škola, Podgorica Sudije: N. Orbović, S. Vuković, L. Đuranović                      Delegat: P. Bošković KK IBAR – KK PLJEVLJA subota…

Read More >>

Parovi kola br. 22 Prve juniorske lige CG

01/03/2018

autor: J. KOCEV XXII KOLO     3 – 4. 03. 2018. KK DANILOVGRAD – KK ULCINJ utorak 06. 03. 2018 16:00  SC DANILOVGRAD, Danilovgrad Sudije: I. Janjušević, V.Turčinović, M. Grujić                       Delegat: S. Ivanović KK TEODO – ANAGASTUM srijeda 07. 03. 2018. 14:00  SC ŽUPA, Tivat Sudije: Đ. Kićović, I. Kostić, S. Kertbijev                              Delegat: M. Lakićević KK MORNAR – KK BUDUĆNOST VOLI subota 03. 03. 2018. godine 13:30 SC Topolica,…

Read More >>

Parovi 15. kola Prve juniorske lige

18/01/2018

autor: J. KOCEV Pogledajte parove i delegiranje za 15. kolo Prve juniorske lige CG: xv kolo        20 – 21. 01. 2018. kk budućnost voli – kk pljevlja petak 19. 01. 2018. godine 15:00 Kuća Košarke, Donji Kokoti, Podgorica Sudije: V. Turčinović, M. Krivokapić, V. Mugoša                 Delegat: M. Martinović kk studentski centar – kk anagastum subota 20. 01. 2018. godine 12:30 Ekonomska škola, Podgorica Sudije: Z. Radulović, D. Šanjević, S. Ćetković                      …

Read More >>

Nastavlja se Prva juniorska liga

15/01/2018

autor: J. KOCEV, IZVOR: KSCG kk lovćen 1947 – kk jedinstvo utorak 16. 01. 2018. godine 16:00 SC LOVĆEN, Cetinje Sudije: K. Radinović, K. Bajrović, P. Đikanović                    Delegat: S. Ivanović kk danilovgrad – kk sutjeska utorak 16. 01. 2018. godine 16:30 SC DANILOVGRAD, Danilovgrad Sudije: I. Radinović, S. Vuković, L. Đuranović                     Delegat: B. Vučinić kk teodo – kk junior srijeda 17. 01. 2018. godine 13:30 SC ŽUPA, Tivat Sudije: S….

Read More >>

Delegiranje za 12.kolo Prve juniorske lige Crne Gore

15/12/2017

Autor: V. F. Utakmice 12. kola Prve juniorske lige igraju se u subotu i nedelju Teodo i Ibar igraju prvog dana vikenda. XII KOLO          16 – 17. 12. 2017. KK TEODO – KK IBAR subota 16. 12. 2017. godine 14:30 SC ŽUPA, Tivat Sudije: E. Kajević, D. Šanjević, V. Lepetić                               Delegat: Z. Šutulović KK LOVĆEN 1947 – KK STUDENTSKI CENTAR nedelja 17. 12. 2017. godine 11:00 SC LOVĆEN, Cetinje Sudije:…

Read More >>

Satnice i delegiranje za Prvu juniorsku ligu

07/12/2017

autor: J. KOCEV Košarkaška Prva juniorska liga nastavlja se mečevima 11. kola. Parovi i satnica utakmica: xi kolo         09 – 10. 12. 2017. kk jedinstvo 1950 – kk teodo subota 09. 12. 2017. godine 12:30 SC NIKOLJAC, Bijelo Polje Sudije: N. Popović, S. Vuković, B. Popović                           Delegat: D. Đurović kk anagastum – kk primorje 1945 nedelja 10. 12. 2017. godine 11:00 Ekonomska škola, Nikšić Sudije: M. Lučić, S. Vujičić,…

Read More >>

Prva juniorska liga – PAROVI KOLA

05/12/2017

AUTOR: J. KOCEV XI KOLO       9 – 10. 12. 2017. KK Studentski centar –           slobodan KK Ulcinj                   –           KK Pljevlja     KK Anagastum           –           KK Primorje 1945        KK Budućnost VOLI –           KK Lovćen 1947                    KK Centar                  –           KK Danilovgrad                     KK Jedinstvo              –           KK Teodo       KK Ibar                       –           KK Mornar     KK Sutjeska                –           KK Junior

Read More >>

Parovi 10. kola Prve juniorske lige

01/12/2017

AUTOR: J. KOCEV X KOLO          02 – 03. 12. 2017. KK TEODO – KK CENTAR subota 02. 12. 2017. godine 14:30 SC ŽUPA, Tivat Sudije: Z. Radulović, D. Popović, D. Damjanović                 Delegat: Z. Marojević KK DANILOVGRAD – KK STUDENTSKI CENTAR nedelja 03. 12. 2017. godine 11:30 SC DANILOVGRAD, Danilovgrad Sudije: K. Radinović, K. Bajrović, S. Ćetković                       Delegat: A. Sekulović KK JUNIOR – KK IBAR nedelja 03. 12. 2017. godine…

Read More >>