Mornar sjajan protiv MNE tima

J. KOCEV

Košarkaši Mornara upisali su drugu pobjedu u Nikšiću. Oovg puta izabanici Saše Mitrovića savladali su MNE team sa 91:76. Bila je to zanimljiva utakmica 20. kola U19 lige CG, a gosti su vrlo vješto koristili sve greške protivnika i potpuno zasluženo stigli do novog trijumfa.

Meč su odlično počeli igrači obje ekipe, i do sredine 2. četvrtine igralo se potpuno ravnopravno. Poslednje vođstvo MNE tima, bilo je pri rezultatu 28:27, ali od tada do samog kraja gosti potpuno kontolišu ovu utakmicu.

Polako su se do poluvremena Barani odvajali, pa je nastavak bio samo rutinski posao. Pokušavali su domaći da se vrate u drugom dijelu igre, međutim nijesu gosti dozvolili bilo kakav preokret.

STRIJELCI:

MNE TEAM: Glomazić 14, Mrdak 6, Koprivica 2, Radenović 2, Šljivančanin 5, Klikovac 9, Žugić 9, Tošković 4, Ruljić 19, Božović 6.

MORNAR: Marljukić 6, Šušter 22, Živanović 16, Vesković 17, Dragojević 8, Cenović 14, Kuburović 2, Hodžić 4, Šukurica 2.