Mne team slavio protiv Studenata

J. KOCEV

Košarkaši MNE tima savladali su u Nikšiću Studentski centar u meču 18. kola U19 lige CG rezultatom 95:89.

Počeli su bolje duel domaći, poveli su sa 8:3, ali agresivnom odbanom i peciznim šutevima iza linije 6,75 gosti se vraćaju i do kraja prvog perioda ulaze u egal.

Veliki broj poena obilježio je ovaj susret, a na poluvremenu su Nikšićani vodili sa 53:43.

Drugo poluvrijeme bilo je još zanimljivije i Podgoričani i pored minus 12 nisu odustajali. Najveću šansu imali su igrači Miloša Kovača pri rezultatu 71:70, ali su Mrdak i saigrači izdržali do kraja.

Najefikasniji na ovom meču bili su Glomazić sa 38 i Rakočević sa 22 poena.

Ostali rezultati: DANILOVGRAD – PLEJ OF 94:89 (PP), PRIMORJE – SUTJESKA 52:87.

MNE TEAM – ST. CENTAR 95:89 (27:25, 26:18, 18:27, 24:19)

SUDIJE: JANJUŠEVIĆ, KUVELJA, JOVANOVIĆ (NK).

MNE TEAM: GLOMAZIĆ 38, ŽUGIĆ 15, MRDAK 11, BOŽOVIĆ 11, MEDOJEVIĆ, TOŠKOVIĆ 2, RULJIĆ 14, NIKČEVIĆ, ŠLJIVANČANIN 4, MIJUŠKOVIĆ, KOPRIVICA, RADENOVIĆ.

ST. CENTAR: JEVRIĆ 4, MARINOVIĆ 16, RAKOČEVIĆ 22, STIJEPOVIĆ 9, VUJOVIĆ 15, ČOGURIĆ, RADETIĆ, RADULOVIĆ 2, KOJIČIĆ 15, FOLIĆ, RADOVIĆ 6.