Danilovgrad slavio treću pobjedu

J. KOCEV

Košakaši Danilovgrada savladali su kao domaćini ekipu Plej ofa u meču 18. kola U19 cg lige sa 94:89 poslije dodatnih pet minuta. Odličan početak imali su izabranici Borivoja Stanišića, koji su nakon uvodnog dijela igre imali +15 (30:15), a nakon prvog poluvremena nešto manji zaostatak.

U trećem periodu probudili su se Podgoričani, koji su čak stigli i do preokreta, pa je nakon 30 minuta rezultat bio 54:56.

Dva poena zaostatka nadoknadio je domaćin, pa se ušlo u dodatnih pet minuta, u kojih su više snage imali Jovanović i saigači i tako upisali treću pobjedu u ovogodišnjem šampionatu.

DANILOVGRAD: JOVANOVIĆ 32, POPOVIĆ 21, TATAR 16, RAŠOVIĆ 10, BAUCAL 5, MALIŠIĆ 10.

PLEJ OF: DENDIĆ 13, MUGOŠA 11, TERZIĆ 11, ĐEKIĆ 22, VIDAKOVIĆ 4, ŠĆEPANOVIĆ 2, BAILOVIĆ 26.