Tabela i rezultati U19 lige CG

Prva juniorska

#TeamPWL%Last 5ForAgt+/-POINTS
1Budućnost Voli14140100%125581044528
2Sutjeska1412286%121695026626
3Mornar1410471%120011495124
4Junior149564%107710591823
5Play Off146843%11031187-8420
6Jedinstvo 1950146843%953973-2020
7MNE Team146843%9671047-8020
8Lovćen 1947146843%10521140-8820
9Studentski centar146843%103610072920
10Anagastum145936%10261159-13319
11Danilovgrad1421214%9141087-17316
12Primorje 19451421214%8871118-23116

Kolo:14. kolo

Junior vs Studentski centar 65:62

Danilovgrad vs Budućnost Voli 45:86

Lovćen 1947 vs Jedinstvo 1950 73:68

Anagastum vs Sutjeska 67:96

Mornar vs Play Off 115:106

Primorje 1945 vs MNE Team 57:70

Jovan Kocev

Autor teksta je diplomirani sportski novinar od oktobra 2012. godine. Dva puta je proglašavan za najboljeg studenta Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje u Nikšiću (2010. i 2011. godine) Osnivač je portala Super košarka u februaru mjesecu 2016. godine. Od polusezone 2017/2018. postaje košarkaški komentator na TV MNE SPORT.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.