Tabela U19 lige CG

Prva juniorska

#TeamPWL%Last 5ForAgt+/-POINTS
1Budućnost Voli13130100%116976540426
2Sutjeska1311285%112088323724
3Mornar139469%108510434222
4Junior138562%10129971521
5Play Off136746%9971072-7519
6Jedinstvo 1950136746%885900-1519
7Studentski centar136746%9749423219
8MNE Team135838%897990-9318
9Anagastum135838%9591063-10418
10Lovćen 1947135838%9791072-9318
11Danilovgrad1321115%8691001-13215
12Primorje 19451321115%8301048-21814

Jovan Kocev

Autor teksta je diplomirani sportski novinar od oktobra 2012. godine. Dva puta je proglašavan za najboljeg studenta Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje u Nikšiću (2010. i 2011. godine) Osnivač je portala Super košarka u februaru mjesecu 2016. godine. Od polusezone 2017/2018. postaje košarkaški komentator na TV MNE SPORT.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.