TABELA U19 LIGE CG

KSCG

Prva juniorska

#TeamPWL%Last 5ForAgt+/-POINTS
1Sutjeska98189%76259616617
2Budućnost Voli880100%75845630216
3Junior96367%7116931815
4Play Off95456%696755-5914
5Mornar76186%5915573413
6Anagastum93633%651731-8012
7Danilovgrad92722%599700-10111
8Jedinstvo 195083538%573605-3211
9Lovćen 194783538%628676-4811
10Primorje 194581713%569683-1149
11MNE Team72529%458531-739
12Studentski centar72529%520533-139

Jovan Kocev

Autor teksta je diplomirani sportski novinar od oktobra 2012. godine. Dva puta je proglašavan za najboljeg studenta Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje u Nikšiću (2010. i 2011. godine) Osnivač je portala Super košarka u februaru mjesecu 2016. godine. Od polusezone 2017/2018. postaje košarkaški komentator na TV MNE SPORT.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.