Gordić u Budućnosti naredne dvije sezone

autor: J. KOCEV

KK Budućnost Voli sa zadovoljstvom obavještava sportsku javnost da će Nemanja Gordić igrati za naš klub i u naredne dvije godine.

Jedan od heroja fantastične sezone našeg kluba i MVP Plej-ofa ABA Lige, biće jedan od aduta i u narednom periodu – Nemanja Gordić je potpisao novi, dvogodišnji ugovor, pa će za naš tim igrati barem do 2020. godine, stoji na sajtu KK Budućnost.

 

Jovan Kocev

Autor teksta je diplomirani sportski novinar od oktobra 2012. godine. Dva puta je proglašavan za najboljeg studenta Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje u Nikšiću (2010. i 2011. godine) Osnivač je portala Super košarka u februaru mjesecu 2016. godine. Od polusezone 2017/2018. postaje košarkaški komentator na TV MNE SPORT.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.