Budućnost sigurna i ubjedljiva protiv Teoda

Košarkaši Budućnosti VOLI savladali su tim Teoda i nanijeli mu 3. poraz u meču 4. kola ERSTE SL Crne Gore (82:55). Izabranici Aleksandra Džikića nijesu danas imali problema sa rivalom i odgirali su meč u kojem su izgledali mnogo svježije.

Gosti su parirali “Plavima” samo u prvih pet minuta, ali od tada na terenu praktično postoji samo jedan tim. Budućnost prvi dio igre riješila je u voju korist sa 18:8.

U drugom periodu Podgoričani su bili bolji sa 25:13 i tu je meč praktično bio riješen. Trener domaćih ravnomjerno je rasporedio minute, tako da umora sigurno da nije ni bilo.

Ilić i Zoran Nikolić sa po deset poena predvodili su “plave” do 4. pobjede u isto toliko mečeva, dok se kod gostiju istakao bivši član mlađih kategorija Budućnosti i ujedno najefikasniji igrač susreta Popović sa 16 poena.