Trijumf Zvezde nad Megom, Tomašević i Kljajević odlični

autor: I. ŽUGIĆ

Košarkaši Crvene Zvezde MTS slavili su u gostima nad Mega Bmaksom 78-97 u 22. kolu Triglav kadetske lige Srbije. Naš mladi reprezentativac Marko Kljajević je sa 16 poena pružio odličnu partiju u porazu svog tima, dok je u pobjedničkom sastavu briljirao Bojan Tomašević (26 poena, 11 skokova).
Mega je u prvoj četvrtini bila ravnopravna (19-20), a na poluvremenu je imala vođstvo od (41-38). Meč je bio neizvjestan i u trećoj četvrtini (60-59), sredinom poslednje dionice došlo je do pada u igri domaćih što je Zvezda iskoristila da se odlijepi i na kraju slavi rezultatom 78-97.