Studentski centar nemoćan protiv Kotora

autor: I. ŽUGIĆ

Košarkaši Kotora savladali su u gostima ekipu Studentskog centra rezultatom 31-70 u osmom kolu kadetske Superlige Crne Gore.

Gosti su pobjedu najavili još u prvoj četvrtini koju su dobili rezultatom 7-20. Na poluvremenu prednost Kotorana je iznosila 16-34.

Studentski centar je u trećoj dionici bio ravnopravan (29-47), ali je u poslednjih deset minuta postigao samo dva poena pa su gosti slavili sa ubjedljivih 31-70.

Studentski centar – Kotor 31:70 (7:20; 9:14; 13:13; 2:23)

Kotor: Jokić 14, Tomović 11, Katurić 27, Lompar 3, Milanko 7, Crnogorac 2, Franeta 4, Tomčuk 2 poena.

Studentski centar: Vujičić 9, Vlahović 5, Janković 6, Novaković 2, Titić 7, Redžepagić 2 poena.