Sjajna partija Kljajevića u pobjedi Mege

autor: I. ŽUGIĆ

Košarkaši Mega Bemaxa savladali su na gostovanju ekipu Polet Ratine rezultatom 64-90 u 16. kolu Triglav kadetske lige Srbije.

Među najzaslužnijim za pobjedu Mege bio je naš Marko Kljajević sa 16 poena i osam skokova.

Mega je nakon prve četvrtine vodila sa 13-21, a na poluvremenu je bilo deset razlike (32-42). Ekipa Poleta nije mogla da ugrozi vođstvo gostiju, pa je Mega na kraju treće dionice vodila sa 50-61.

U poslednjoj četvrtini gosti su bili potpuno raspucani, konačan rezultat 64-90. Pored Kljajevića, u pobjedničkom timu istakli su se i Mušikić sa 16, te Mišković sa 13 poena.