Betis poražen od Ulma, šest poena Vlahovića

autor: I.Ž.

Košarkaši Betisa poraženi su od Ulma rezultatom 67-78 čime su okončali učešće na Adidas turniru nove generacije na poslednjem mjestu. Naš mladi reprezentativac Stefan Vlahović ubacio je šest poena u porazu svoje ekipe.

Betis je dobro ušao u meč i nakon prve četvrtine imao prednost (22-15). U drugoj dionici uzvratio je Ulm i smanjio na poen zaostatka (39-38).

U trećoj četvrtini timovi su bili ravnopravni pa je na ulasku u poslednjih deset minuta rezultat bio 57-56.

U četvrtoj dionici Ulm je uspio da se odlijepi i na kraju slavi rezultatom 67-78. U ekipi Betisa pored Vlahovića izdvojili su se Balčiunas sa 17 i Pluta sa 13 poena. U pobjedničkom timu najbolji su bili Fazekas i Džordž sa po 14 poena.