Bajern bolji od Betisa, Vlahović solidan

AUTOR: I. ŽUGIĆ

Košarkaši Bajerna u uzrastu do 18 godina savladali su vršnjake iz Betis Energije u neizvjesnoj završnici rezultatom 69-67 u drugom meču A grupe Adidas turnira nove generacije.

Domaći košarkaši su prvu četvrtinu dobili rezultatom 24-15, da bi gosti do poluvremena smanjili na 38-35. Betis je poveo krajem treće četvrtine (51-53), ali Bajern je ipak bio mirniji u završnici i došao do druge pobjede u grupi rezultatom 69-67.

Najbolji u Bajernu bio je Binapfl sa 28 poena. U ekipi Betisa Pluta je ubacio 20, na naš Stefan Vlahović dodao je šest poena.