Studentski centar slavio u Ulcinju

autor: I. ŽUGIĆ

U meču 14. kola Prve juniorske lige Crne Gore Studentski centar je u gostima savladao Ulcinj rezultatom 80-90. Gosti su mnogo bolje otvorili meč i u prvoj četvrtini stvorili 11 poena prednosti (17-28). Studentski centar je nastavio da uvećava prednost pa je na poluvremenu razlika bila 20 poena (38:58).

DR Photography/superkosarka.com

Domaćin je zaigrao bolje u nastavku ali je prednost gostiju na kraju treće četvrtine ostala ista (54-74). Gosti su u poslednjoj četvrtini smanjili gas što je Ulcinj iskoristio da ublaži poraz (80:90).

Ulcinj – Studentski centar 80:90 (17:28, 21:30, 16:16, 26:16)

Ulcinj: Ostojić 25, Radović 21, Stanišić 16, Dević 10, Šoškić 4, Nikolić 4.

S.centar: Jovanović 34, Marinović 21, Radulović 7, Kojović 4, Ranković 2, Nedić 2, Simić 10, Vlahović 2, Stajović 8.