Juniori Sport Kidsa bolji od Trijumfa

autor: I. ŽUGIĆ

Ekipa Sport Kidsa 2010 je ugostila ekipu Trijumfa i u izuzetno efikasnom meču slavila rezultatom 98-78 u meču Druge juniorske lige Crne Gore. Domaći su u meč ušli jako raspoloženi i serijom 26-0 u prvoj četvrtini praktično riješili pitanje pobejdnika.

Na kraju prve dionice bilo je 33-10. Sport Kids je i u drugoj četvrtini nastavljao uvećavati vođstvo pa je prednost na poluvremenu bila nedostižnih 28 poena (56-28).

This slideshow requires JavaScript.

Ništa se nije promijenilo ni u drugom poluvremenu, prednost domaćina je rasla sve do kraja treće dionice (84-52). U poslednjoj četvrtini Trijumf je uspio da smanji zaostatak za konačnih 98-78.

Ovom pobjedom je Sport Kids došao do trećeg trijumfa u šampionatu a drugog zaredom, nakon što su u prošlom kolu savladali Junior.

Sport Kids 2010-Trijumf 98-78 (33-10, 23-18, 28-24, 14-26).

Sport kids: Borozan 21, Đurašković 21, Pavličić 12, Đurović 12, Martinović 12, Djurišić 8, Milovanović 4, Jovović 4, Džudović 2, Marojević 2 poena.

Trijumf: Nešković 15, Tajić 12, Vukčević 11, Branković 10, Janjić 9, Arsić 7, Bubanja 6, Kljajević 4, Hajduković 2 , Klisić 2 poena.