Sport Kids preokretom do druge pobjede u šampionatu

autor: I. ŽUGIĆ

U meču Druge juniorske lige Crne Gore Sport Kids 2010 je u gostima savladao Junior rezultatom 73-87 nakon velikog preokreta u poslednjoj četvrtini. Prva dionica je protekla u ravnopravnoj igri oba tima pa se na prvi odmor otišlo rezultatom 24-23.

superkosarka.com

Slično je bilo i u drugoj četvrtini, timovi su se smjenjivali u vođstvu ali je Sport Kids imao prednost na poluvremenu (47-49). U trećoj četvrtini Junior je iskoristio mali pad u igri gostiju i stvorio rezultatsku zalihu pred poslednju četvrtinu (67-60).

Međutim, četvrta četvrtina je donijela furioznu igru Sport Kidsa koji su zaustavili napad domaćeg tima na samo šest poena. Na kraju je bilo 73-87.

Junior – Sport Kids 2010 73-87 (24-23, 23-26, 20-11, 6-27)

Junior: Janković 23, Banović 14, Čarapić 13, Pejović J. 11, Pejović V. 7, Merović 2, Medenica 1.

Sport Kids: Đurašković 34, Borozan 20, Pavličić 16, Martinović 11, Đurišić 6.