MNE tim ubedljiv protiv Danilovgrada

autor: I. ŽUGIĆ

U 13. kolu Druge juniorske lige Crne Gore KK MNE tim iz Nikšića je kao domaćin savladao KK Danilovgrad rezultatom 77-43.

Domaćin je raspoložen ušao u meč i zahvaljujući prije svega sjajnoj odbrani stekao je ubjedljivo vođstvo u prvoj četvrtini (20:2). Danilovgrad je u drugoj dionici bio ravnopravan rival ali je razlika na poluvremenu i dalje bila velika(39:18).

Sličan scenario je viđen i u trećoj četvrtini, gosti su pokušavali da se vrate u meč ali je MNE tim sigurno održavao ubjedljivu prednost (56:33).

U posljednjoj dionici domaćin je dodao gas i do kraja meča još više uvećao prednost (77:43).

MNE TIM: MEDOJEVIĆ 5, ŽUGIĆ 13, TOŠKOVIĆ 7, JOKANOVIĆ 8, ŠEĆKOVIĆ 4, MRDAK 5, GLOMAZIĆ 5, SAVIĆ 11, VUJOVIĆ 8, BULATOVIĆ 2, ŽIVKOVIĆ 10.

DANILOVGRAD: broj 15 – 16 poena, broj 14 – 6 poena, broj 13 – 10 poena, broj 10 – 2 poena, broj 17 – 3 poena, broj 11 – 4 poena, broj 9 – 2 poena.