MNE tim siguran protiv Studentskog centra

autor: I. ŽUGIĆ

U 12. kolu Druge juniorske lige Crne Gore MNE tim je u gostima savladao Studentski centar rezultatom 69-91.
Prva dionica je u potpunosti pripala gostima koji su na prvu pauzu otišli sa sigurnom prednošću (19-31).

Studentski centar je u drugoj četvrtini zaigrao mnogo bolje i do poluvremena smanjio zaostatak na pet poena (41-46).

MNE tim je početkom treće četvrtine napravio seriju kojom je uvećao prednost i praktično riješio pitanje pobjednika (54-74).

Poslednja dionica nije donijela previše uzbuđenja, Studentski centar nije uspio da priprijeti pa su gosti su mirno priveli meč kraju (69-91).

Najefikasniji u pobjedničkom timu bili su Bojičić sa 23, Glomazić sa 18 i Vujović sa 12 poena. Kod domaćina Nedić je ubacio 17, Vuković 12, a Stajović 11 poena.

Nakon ove pobjede MNE tim je treći na tabeli Druge lige sa deset pobjeda i dva poraza, dok je Studentski centar šesti sa po šest pobjeda i poraza.

Studentski centar – MNE tim ‎69-91 (19-30, 22-16, 13-28, 15-17)

Studentski centar: Nedić 17, Vuković 12, Stajović 11, Prelević 9, Mirković 7, Mijatović 6, Tomašević 3, Brašanac 2, Radosavljević 2.

MNE tim: Bojičić 23, Glomazić 18, Vujović 12, Mrdak 9, Medojević 9, Savić 6, Žugić 5, Jokanović 4, Živković 3, Šećković 2.