Lovćen nemilosrdan protiv Primorja

Košarkaši Lovćena neočekivano lako su izašli na kraj sa timom Primorja u utakmici 4. kola Prve A Erste lige. Gosti su sa nevjerovatnih 55:109 napustili salu SC “Igalo” i tako najavili bolje igre u nastavku sezone. Izabranici Dragana Radovića odmah su stekli dvocifrenu razliku, koju nijesu ispuštali do kraja susreta.

Nakon deset minuta +12 je bilo na kontu tima sa Cetinja, dok je na poluvremenu razultat u korist Jelenića i saigrača glasio 26:57. Ni u nastavku nije uspio da se probudi domaći tim, pa je Lovćen slavio na više nego ubjedljiv način.

Najefikasniji igrač utakmice bio je upravo pomenuti Ivan Jelenić sa 18 poena. Pratili su ga Aleksa Popović sa 15 i Mašan Vrbica sa 12 poena.

U timu Primorja najraspoloženiji i jedini igrač sa dvocifrenim učinkom bio je Vladimir Starovlah sa 14 postignutih poena.