Sutjeska uspješna protiv Studenata

Košarkaši Sutjeske savladali su ekipu Studentskog centra u meču 6. kola Prve juniorske lige. Izabranici Vladimira Taušana slavili su ubjedljivo – 87:61.  Meč je počeo u izjednačenijoj borbi. Nakon deset minuta domaći tim je imao “skromnih” +4, da bi već nakon prvog perioda Otašević i saigrači polako povećavali prednost.

Treći period takođe je bio i potpunosti u znaku košarkaša Sutjeske, pa je tu već pitanje pobjednika bilo riješeno, tačnije nakon 30 minuta igre.

Nikšićane su do trijumfa predvodili kapiten Otašević sa 20 poena, Gardašević sa 18 i Butorović sa 15. U gostujućem sastavu istakli su se Marinović sa 17 i Vlahović sa 14 poena.