Sedmica “brejkovala” Danilovgrad

Košarkaši Sedmice savladali su ekipu Danilovgrada sa 67:69 u utakmici 4. kola Druge IDEA juniorske lige CG. Domaćin je bolje ušao u utakmicu i nakon deset minuta imao minimalnu prednost, da bi na poluvremenu razlika iznosila +9.

Sedmica je bila za nijansu bolja u trećem periodu, dok su izabranici Mila Mugoše imali sjajan poslednji period i sa +12 u tom dijelu igre obezbijedili pobjedu.

Vuksanović sa 20 i Janjušević sa 14 poena bili su najbolji u pobjedničkom timu, dok su Mašulović sa 19, te Pavlićević i Ćeranić sa po 13 poena predvodili Danilovgrad.

DANILOVGRAD 2 – SEDMICA 67:69 (14:13; 22:14; 19:18; 12:24)

DANILOVGRAD: Pavićević 13, Šćepanović, Mišković, Ćeranić 13, Radulović, Stojanović, Mališić 10, Mašulović 19, Popović.

SEDMICA: Savić 10, Radonjić, Rakočević, Klimenko, Janjušević 14, Petković, Novaković 3, Asanović 5, Bauković, Rabrenović 8, Vuksanović 20.