Anagastum ubjedljivo slavio u Podgorici

autor: M. PEJAKOVIĆ

Pioniri Anagastuma su uspjeli sjajnom igrom u gostima da pobjede ekipu Joker 2 rezultatom 52:83.
Već na samom početku Nikšićani su pokazali da se radi o znatnoj razlici u kvalitetu i maltene su riješili meč u prvom poluvremenu koje je završilo skorom 18:45.

Na kraju treće četvrtine (13:26), razlika je porasla i iznosila je 40 poena. Igrači Anagastuma su sigurno priveli meč kraju i zadovoljni pošli kućama upisavši novu pobjedu. Meč je završen 52:83.

U pobjedničkoj ekipi su se istakli Bašović sa 22 i Todorović sa 18 poena, dok je u Podgoričkoj ekipi najbolji bio Armenko sa 11 postignutih poena.

Joker 2 – Anagastum 52:83 (7:24, 11:21, 13:26, 21:12)