All Stars bez problema do nove pobjede

autor: M. PEJAKOVIĆ

Ekipa All Stars je u 3. kolu IDEA Druge juniorske lige Crne Gore ostvarila ubjedljivu pobjedu protiv Trijumfa rezultatom 39:70.

Od samog početka utakmice gosti su prikazivali bolju igru, pogotovo u odbrani, pa je prvih 20 minuta završeno rezultatom 15:30.

U trećoj četvrtini (10:23) smo gledali otprilike istu košarku kao i u prethodne dvije, igrači All Stars-a su vodili glavnu riječ, da bi u poslednjoj četvrtini gosti rutinski uspjeli da održe ogromnu razliku i upišu novu pobjedu.

U ekipi All Stars se istakao Dragović sa 28 poena, dok je domaćine prevodio Pantović sa 25.

Trijumf – All stars 39:70 (7:18, 8:12, 10:23, 14:17)

Trijumf: Pantović 25, Kljajević 4, Tajić 3, Klišić 3, Bubanja 2, Branković 2.

All Stars: Dragović 28, Ranković 14, Milutinović 11, Čepić 7, Vesković 6, Stojanović 4.