Srednja regija CG – REZULTATI I TABELE

AUTOR: J.K. IZVOR: KSCCG

IDEA LIGA MLADIH

SREDNJA REGIJA

SEZONA 2017/2018

BILTEN BR. 2

 

PIONIRI

GRUPA “A”

I KOLO 02 – 09. 10. 2017.

Zeta – Joker I                                                  33:79   (  4:22; 14:27;   9:  6;   6:24)

Trijumf – Budućnost VOLI                            13:124 (  2:43;   8:32;   2:22;   1:27)

Junior – MNE Team                                        61:58   (  8:13; 23:14; 11:10; 19:21)

Nikšić – Mornar – Lovćen 1947                     34:32   (  8:  6;   9:  6;   9:10;  8:10)

 

TABELA

  1. Budućnost VOLI 1          1          0          124:  13           (+ 111)                        2
  2. Joker I 1          1          0            79:  33           (+   46)                        2
  3. Junior 1          1          0            61:  58           (+     3)                        2
  4. Nikšić – Mornar 1          1          0            34:  32           (+     2)                        2
  5. Lovćen 1947 1          0          1            32:  34           (-      2)                        1
  6. MNE Team 1          0          1            58:  16           (-      3)                        1
  7. Zeta 1          0          1            33:  79           (-    46)                        1
  8. Trijumf 1          0          1            13:124           (-  111)                        1
  9. Danilovgrad

ODLUKE: / .

 

GRUPA “B”

I KOLO 02 – 09. 10. 2017.

Sutjeska – Play Off                                         67:28   (20:  9; 20:  5; 13:  5; 14:  9)

Podgorica-  Panter                                          75:55   (23:  6; 19:12; 18:21; 15:16)

All star 2014 – Anagastum                             45:71   (17:20; 16:11;   4:28;   8:12)

Sport Kids 2010 – Joker II                             34:44   (  9:16; 12:10; 12:  6;   1:12)

TABELA

  1. Sutjeska 1          1          0          67:28               (+ 39)              2
  2. Anagastum 1          1          0          71:45               (+ 26)              2
  3. Podgorica 1          1          0          75:55               (+ 20)              2
  4. Joker II 1          1          0          44:34               (+ 10)              2
  5. Sport Kids 2010 1          0          1          34:44               (-  10)              1
  6. Panter 1          0          1          55:75               (-  20)              1
  7. All Star 2010 1          0          1          45:71               (-  26)              1
  8. Play Off 1          0          1          28:67               (-  39)              1
  9. BKM

ODLUKE: / .

 

KADETI

GRUPA “A”

I KOLO 02 – 09. 10. 2017.

MNE Team – Trijumf                                     71:32   (20:  7; 20:  7; 16:  7; 15:11)

BKM – Nikšić – Mornar                                 93:16   (24:  2; 26:13; 21:  1; 22:  0)

Studentski Centar I – Junior                           64:74   (19:14; 14:17; 15:26; 16:17)

 

TABELA

  1. BKM 1          1          0          93:16               (+ 77)              2
  2. MNE Team 1          1          0          71:32               (+ 39)              2
  3. Junior 1          1          0          74:61               (+ 10)              2
  4. Studentski Centar I 1          0          1          64:74               (-  10)              2
  5. Trijumf 1          0          1          32:71               (-  39)              1
  6. Nikšić – Mornar 1          0          1          16:93               (-  77)              1

ODLUKE: / .

 

 

 

 

GRUPA “B”

I KOLO 02 – 09. 10. 2017.

All Star 2014 – Panter                                                            61:44   (14:  7; 19:11; 11:12; 17:14)

Play Off – Cetinje MNE                                             54:77   (  9:29; 12:24; 14:16; 17:  8)

Studentski Centar II – Budućnost VOLI                   20:133 (  3:34;   4:31;   4:31;   9:37)

 

TABELA

  1. Budućnost VOLI 1          1          0          133:20             (+ 113)                        2
  2. Cetinje MNE 1          1          0            77:54             (+  23)             2
  3. All Star 2014 1          1          0            61:44             (+  17)             2
  4. Panter 1          0          1            44:61             (-   17)             1
  5. Play Off 1          0          1            54:77             (-   23)             1
  6. Studentski Centar II 1          0          1            20:133           (-  113)                        1

ODLUKE: / .

 

GRUPA “C”

I KOLO 02 – 09. 10. 2017.   

Podgorica – Sedmica                                                  44:38   (12:  7;   8:  9;   7:11; 17:11)

Montenegro – Morača                                                 76:68   (15:14; 26:18; 18:18; 17:18)

Sutjeska – Mega Basket                                              96:38   (31:  5; 22:  6; 25:  9; 18:18)

 

TABELA

  1. Sutjeska 1          1          0          96:38               (+ 58)              2
  2. Montenegro 1          1          0          76:68               (+   8)              2
  3. Podgorica 1          1          0          44:38               (+   6)              2
  4. Sedmica 1          0          1          38:44               (-    6)              1
  5. Morača 1          0          1          68:76               (-    8)              1
  6. Mega Basket 1          0          1          38:96               (-  58)              1

ODLUKE: / .

 

 

JUNIORI

I KOLO 02 – 09. 10. 2017.

Danilovgrad – Studentski Centar                   50:98   (  7:31; 17:23; 10:22; 16:22)

Slavija – MNE Team                                       65:60   (21:19; 13:15; 18:  6; 13:20)

Podgorica – Cetinje MNE                              89:59   (18:13; 27:  5;  19:16; 25:25)

Sedmica – All Stars                                        54:84   (14:16; 11:20;   8:22; 21:26)

Junior – Panter                                                41:84   (  5:17; 11:22; 12:17; 13:12)

Trijumf – Play Off                                          64:98   (16:24; 13:28; 18:27; 17:19)

BKM – Sport Kids 2010                                59:40   (  9:16; 24:11; 12:  5; 14:  8)

 

TABELA

  1. Studentski Centar 1          1          0          98:50               (+ 48)              2
  2. Play Off 1          1          0          98:64               (+ 34)              2
  3. Podgorica 1          1          0          89:59               (+ 30)              2
  4. All Stars 1          1          0          84:54               (+ 30)              2
  5. Panter 1          1          0          68:41               (+ 27)              2
  6. BKM 1          1          0          59:40               (+ 19)              2
  7. Slavija 1          1          0          65:60               (+   5)              2
  8. MNE Team 1          0          1          60:65               (-    5)              1
  9. Sport Kids 2010 1          0          1          40:59               (-  19)              1
  10. Junior 1          0          1          41:68               (-  27)              1
  11. Sedmica 1          0          1          54:84               (-  30)              1
  12. Cetinje MNE 1          0          1          59:89               (-  30)              1
  13. Trijumf 1          0          1          64:98               (-  34)              1
  14. Danilovgrad 1          0          1          50:98               (-  48)              1

ODLUKE:

  1. KK”Play Off”, kažnjava se sa 15€, zbog dosuđene TG treneru Vukčević Z.

 

Komesar takmičenja

Radovan Mirović

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *