Raspored ERSTE (I A MCKL) za tekuću sezonu

autor: J.K., IZVOR: KSCG

RASPORED ERSTE PRVE A MCKL

SEZONA 2017/18

 

I KOLO 28 – 29. 10. 2017.

Danilovgrad               – slobodan

Teodo                         – Jedinstvo 1950

Studentski centar      – Primorje 1945

Ulcinj                           – Ibar

Sutjeska                      – Lovćen 1947

 

II KOLO 04 – 05. 11. 2017.

Lovćen 1947              – slobodan

Ibar                             – Sutjeska

Primorje 1945           – Ulcinj

Jedinstvo 1950          – Studentski centar

Danilovgrad               – Teodo

 

III KOLO 11 – 12. 11. 2017.

Teodo                         – slobodan

Studentski centar      – Danilovgrad

Ulcinj                           – Jedinstvo 1950

Sutjeska                      – Primorje 1945

Lovćen 1947              – Ibar

 

IV KOLO 18 – 19. 11. 2017.

Ibar                             – slobodan

Primorje 1945           – Lovćen 1947

Jedinstvo 1950          – Sutjeska

Danilovgrad               – Ulcinj

Teodo                         – Studentski centar

 

V KOLO 25 – 26. 11. 2017.

Studentski centar      – slobodan

Ulcinj                           – Teodo

Sutjeska                      – Danilovgrad

Lovćen 1947              – Jedinstvo 1950

Ibar                             – Primorje 1945

 

VI KOLO 02 – 03. 12. 2017.

Primorje 1945           – slobodan

Jedinstvo 1950          – Ibar

Danilovgrad               – Lovćen 1947

Teodo                         – Sutjeska

Studentski centar      – Ulcinj

 

 

 

 

 

VII KOLO 09 – 10. 12. 2017.

Ulcinj                           – slobodan

Sutjeska                      – Studentski centar

Lovćen 1947              – Teodo

Ibar                             – Danilovgrad

Primorje 1945           – Jedinstvo 1950

 

VIII KOLO 16 – 17. 12. 2017.

Jedinstvo 1950          – slobodan

Danilovgrad               – Primorje 1945

Teodo                         – Ibar

Studentski centar      – Lovćen 1947

Ulcinj                           – Sutjeska

 

IX KOLO 23 – 24. 12. 2017.

Sutjeska                      – slobodan

Lovćen 1947              – Ulcinj

Ibar                             – Studentski centar

Primorje 1945           – Teodo

Jedinstvo 1950          – Danilovgrad

 

X KOLO 27 – 28. 01. 2018.

XI KOLO 03 – 04. 02. 2018.

XII KOLO 10 – 11. 02. 2018.

XIII KOLO 24 – 25. 02. 2018.

XIV KOLO 03 – 04. 03. 2018.

XV KOLO 10 – 11. 03. 2018.

XVI KOLO 17 – 18. 03. 2018.

XVII KOLO 24 – 25. 03. 2018.

XVIII KOLO 31. 03 – 01. 04. 2018.

 

 

SUPER LIGA

 

I KOLO                        07 – 08. 04. 2018.

II KOLO                       14 – 15. 04. 2018.

III KOLO                      18 – 19. 04. 2018.

IV KOLO                      21 – 22. 04. 2018.

V KOLO                       24 – 25. 04. 2018.

VI KOLO                      28 – 29. 04. 2018.

VII KOLO                    01 – 02. 05. 2018.

VIII KOLO                   05 – 06. 05. 2018.

IX KOLO                      08 – 09. 05. 2018.

X KOLO                       12 – 13. 05. 2018.

 

 

 

 

 

PLAY OUT LIGA

 

I KOLO                        07 – 08. 04. 2018.

II KOLO                       14 – 15. 04. 2018.

III KOLO                      18 – 19. 04. 2018.

IV KOLO                      21 – 22. 04. 2018.

V KOLO                       24 – 25. 04. 2018.

VI KOLO                      28 – 29. 04. 2018.

VII KOLO                    01 – 02. 05. 2018.

VIII KOLO                   05 – 06. 05. 2018.

IX KOLO                      08 – 09. 05. 2018.

X KOLO                       12 – 13. 05. 2018.

 

 

 

 

 

PLAY OFF

 

Polufinale

  1. utakmica 15 – 16. 05. 2018.
  2. utamica 19 – 20. 05. 2018.
  3. utakmica 22 – 23. 05. 2018. (eventualno)

 

FINALE

  1. utakmica 26 – 27. 05. 2018.
  2. utamica 29 – 30. 05. 2018.
  3. utakmica 02 – 03. 06. 2018.
  4. utakmica 05 – 06. 06. 2018.(eventualno)
  5. utakmica 09 – 10. 06. 2018.(eventualno)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *