Sedmica savladala Danilovgrad

Košarkaši Sedmice savladali su u utakmici Idea kadetske lige ekipu Danilovgrada na domaćem terenu 73:58.

Nije dobro počeo utakmicu domaći tim, koji je nakon uvodnog kvartala imao 5 poena minusa. Momci Mila Mugoše trgli su se u nastavku susreta i već na poluvremenu imali +3.

SEDMICA KADETI

Nastavak susreta donosi sigurniju igru domaćih, tačnije 4. kvartal u kome se pravi prednost od 12 poena i završava susret.

Kod domaćih Miranović najbolji sa 26 poena, kod gostiju koji su pretrpjeli novi poraz Popović je postigao 23 poena.

KK SEDMICA – KK DANILOVGRAD 73:58 (16:21, 19:11, 17:17, 21:9)

ZA KK SEDMICA su igrali: Slepcević 2, Bulatović, Asanović 7, Vlahović 2, Raičković, Petković 11, Curović, Milić, Vučetić, Miranović, Novaković 7, Vuksanović 18 i Miranović 26 poena.
Za KK Danilovgrad su igrali: Marinović 5, Pavićević, Sekulić, Ćeranić, Popović 23. Lekić. Mališić, Tatar 8, Brajović, Jovanović 10, Uskoković 4 i Radulović 6 poena.