Sutjeska slavila nad Fenijem

Košarkaši Sutjeske savladali su u Nikšiću Feni industri 79:71.

Igrači Sutjeske imali su prednost nakon prvog dijela igre 24:17, da bi gosti do poluvremena smanjili zaostatak na samo -4 (42:38).

Na startu 3. perioda Nikšićani vode 46:38.

Sutjeska pravi seriju poena i povećava na 53:38, Feni industri je bez poena skoro svih pet minuta u 3. kvartalu.

Na 2:30 minuta treće četvrtine Sutjeska ima +17 (61:44).

Na kraju trećeg perioda rezultat je 63:49.

Na tri minuta do kraja utakmice domaći tim ima +7 (70:63). Činilo se da ja na manje od dva minuta nova pobjeda blizu, a rezultat je bio 73:65.

Feni ponovo prilazi na -4 (73:69), i čini se da će biti dramatičan finiš.

Ipak, izabranici Miloša Kovača ne dozvoljavaju preokret i slave 79:71.

U pobjedničkom timu najbolji je bio Marko Perovć sa 21. poenom, kod gostiju takođe Nikšićanin Vukota Pavić sa 18 poena.