Trijumf Rudara u Bijelom Polju

Košarkaši Rudara slavili su na gostovanju ekipi Centra u 3. kolu Prve B crnogorske lige 74:79.

Desio se potpuni preokret u drugom poluvremenu, tačnije 4. četvrtini, u kojoj su Pljevljaci stekli devet poena prednosti i odlučili pitanje pobjednika.

Centar je imao koš prednosti nakon uvodnih deset minuta, da bi na poluvremenu vodio sa 42:32.

Nakon 3. kvartala domaći su i dalje vodili, doduše sa manjom ratlikom, pošto je Rudar smanjio na samo četiri poena zaostatka.

U poslednjih deset minuta dobrom odbranom gosti stižu do pobjede. Četvrtina je završena sa 18:27.

CENTAR – RUDAR 74:79 (21:19, 21:13, 14:20, 18:27)