Novi trijumf Sutjeske

Košarkaši Sutjeske savladali su ekipu Ulcinja 67:61 u utakmici 4. kola ERSTE lige.

Nakon prvog kvartala bilo je 15:15, potom domaći u drugom periodu odlaze na 28:20, potom ima i +10 u 18. minutu utakmice.

Na samom kraju poluvremena Sutjeska ide na 34:21 i to je ujedno bila najveća prednost u odnosu na rivala.

Gosti polako prilaze u trećem periodu na -7 i tako najavljuju neizvjesniju završnicu utakmice.

U poslednjem minutu tog dijela igre Sutjeska vodi 45:43 a period završava sa 47:45, takođe u korist Nikšićana.

Rezultatska klackalica tokom većeg dijela meča, u kojem su domaćini na dva mintau do kraja imali 67:58 i tu je praktično sve bilo riješeno. Gosti su poslednji put vodili 50:51

Sutjeska – Ulcinj 67:61 (rezultat nakon svih perioda: 15:15, 34:23, 47:45, 67:61)

KK SUTJESKA: DŽEJMS 9, BOJIĆ, GORANOVIĆ, LALIĆ 11, ĐOKOVIĆ 5, VUKOVIĆ 2, BOŠKOVIĆ, PEROVIĆ 17, GAJOVIĆ 18, OTAŠEVIĆ, VUJOVIĆ 5, TOMAS.

ULCINJ: LATKOVIĆ 2, ĐUROVIĆ 7, ARANITOVIĆ, MILOVIĆ 10, IVANOVIĆ, RADUNOVIĆ 3, ĐOKOVIĆ, KALEZIĆ 13, JEKNIĆ 17, HADŽIBEGOVIĆ 9, VUKČEVIĆ, BJELETIĆ.