LIM BOLJI OD PLJEVALJA, GORŠTAK OD JEDINSTVA

Kadeti Lima savladali su tim Pljevalja sa 66:54 u minulom kolu kadetske lige sjeverne regije.

Na poluvremenu +3 za domaćina, koji je imao snažan otpor u gostujućem timu. Nakon 30 minuta bilo je +6 za Lim, koji prednost uvećava i potvrđuje pobjedu u poslednjem dijelu igre (19:13).

super kosarka cover

Gorštak je ostao bez Viktora Vujisića, ali pobjede se nižu. Domaćin je slavio nad Jedinstvom 81:57 i tako ostavio sebe u trci, odnosno borbi za Super ligu u ovom uzrastu. Veoma sigurna igra Kolašinaca, koji na poluvremenu imaju +8, a u trećem periodu lome protivnika sa 25:8 i postavljaju nakon deset minuta konačnih +14.

KADETI:

Gorštak – Jedinstvo                                         81:57   (21:14; 16:15; 25:8; 19:20)

Lim – Pljevlja                                                   66:54   (15:15; 18:15; 14:11; 19:13)