JSL: Poraz Sutjeske od PLAY OFF-a

autor: Jovan Kocev

Košarkaši Plej ofa, odnijeli su pobjedu iz Nikšića u 5. kolu Super lige juniora. U srijedu veče, savladana je Sutjeska sa 68:55. Puleni Zorana Vukčevića sada su na diobi 3. mjesta sa ekipom Pljevalja i možda potpuno neočekivano ulaze u trku za F4.

U prvom poluvremenu, gosti su napravili šest poena prednosti, da bi već nakon 3. četvrtine imali +20 (38:58).

sut p off juniori 2016

U četvrtom periodu, domaći su se skupili, ali uspjeli samo da smanje razliku, i to je bio jedini dio igre u kome su izabranici Miloša Kovača bili bolji i po igri i po rezultatu (17:10).

Na kraju gosti zasluženo slave sa plus 13, 68:55.

SUTJESKA – PLAY OFF 55:68 (14:18; 14:16, 10:24, 17:10)

Sutjeska: Mijušković 19, Otašević 16, Lalović 2, Goranović 10, Đilas 4, Nikolić 4.

Play off: Boljević 13, Peruničić 17, Kljajić 11, Ilić 2, Bogojević 4, Radunović 11, Ljuljđuraj 8, Janković 2