Roling ubjedljiv u Pljevljima

autor: Jovan Kocev

Košarkašice Rolinga (KADETKINJE), savladale su u gostima ekipu Rudara rezultatom 23:60.

Nikšićanke do sada imaju samo jedan poraz, a ovim trijumfom pokazale su da će biti jedan od kandidata za samu završnicu.

Poslije 1/4 nije se mogla slutiti ubljedljiva pobjeda, ali su gošće konstantno vodile, i podizale razliku.

Na kraju prvog poluvremena bilo je 10:23, a od početka treće četvrtine pa do kraja utakmice postojao je samo jedan tim.

Drugo poluvrijeme, gošće su dobile sa čak 37:13.

Najefikasnije igračice bile su Andrea Glomazić i Tamara Radosavljević sa po 13 postignutih poena.