Nikšićani rutinski do pobjede

autor: Jovan Kocev

Košarkaši MNE-team-a, zabilježili su 15. uzastopnu pobjedu u Kadetskom prvenstvu (13 u preliminarnoj fazi, dvije u Super ligi).

Juče su izabranici Darka Jevrića, na gostovanju Pljevljima postigli 95 poena, i tako potvrdili da su najefikasnija ekipa u takmičenju ovog uzrasta.

Konačan rezultat utakmice Pljevlja – MNE-team bio je 52:95 (13:31, 10:19, 14:26, 15:19).

Nikšićani su agresivan početak pretvorili u ogromno vođstvo, pa su već na poluvremenu imali +27.

U nastavku utakmice, razlika se samo povećavala, a šansu da pokažu svoje umijeće dobilo je svih 12 igrača.

Najefikasniji igrač utakmice bio je Tončić (MNE) sa 24 poena, a pratili su ga Obrenić (Pljevlja) sa 15 i Mrdak sa 12 (MNE).

U narednom, 3. kolu Pljevlja će gostovati Budućnosti VOLI, dok MNE-team dočekuje Studentskog centra.