Vučević uz zvuk sirene, odlična partija Jokića

autor: Dušan Babić

Nedjelja i nije bila toliko bogata utakmicama NBA karavana, odigrana su samo četiri meča.

vucevic

Orlando je savladao Atlantu zahvaljujući sjajnom Nikoli Vučeviću, koji je postigao koš uz zvuk sirene za 96:94.

Nikola je na terenu proveo 35. minuta i postigao 22 poena i devet skokova, pratio ga je Furnije sa 21 poenom.

Kod gostiju Tig je postigao 24 poena, Bejzmor 23 poena.

jokić nikola

Denver je u Medison Skver Gardenu savladao Njujork Nikse 101:96, uz Jokićevih 13 poena i šest skokova, za 18. minuta provedenih na parketu.

Denver su uz Srbina, do pobjede vodili Galinari i Barton sa 19 poena.

Karmelo Entoni i Kristaps Porzingis nisu bili dovoljni za pobjedu protiv Nagetsa. Ovaj dvojac je upisao po 21 poen.

Boston je u svom TD Gardenu savladao Sakramento 128:119.

Seltikse je do pobjede vodio trojac Bredli (25 poena) – Tomas (22 poena) – Salindžer (21 poen).

U redovima Kingsa odlična partija uprkos porazu Kazinsa (31 poen, 7 skokova i 6 asistencija).

U derbiju dana, Los Anđeles Klipersi su u gostima bili bolji od Majamija 100:93.

Kliperse su do pobjede vodili Pol sa 22 i Kroford sa 20 poena.

Kod poraženih Dragić, Vejd i Boš su bili autori 17 poena.